WOUT VAN AERT’S TOUR DE FRANCE FIETS UIT 2022 VERKOCHT VOOR MILJOENEN EURO’S OP GOEDDOMSVEILING
De Tour de France van 2022 is een van de meest opmerkelijke prestaties van Wout van Aert, die zijn buitengewone talent en veelzijdigheid als wielrenner laat zien. Gedurende de hele race speelde van Aert een cruciale rol, waarbij hij zijn kracht in het peloton liet zien, sprints won en vier dagen lang trots de gele trui droeg, terwijl hij uiteindelijk de groene trui opeiste.
Zijn toewijding reikte verder dan persoonlijke onderscheidingen, aangezien hij zijn Jumbo-Visma-teamgenoot Jonas Vingegaard onvermoeibaar steunde, die zijn eerste Tour de France-overwinning behaalde.
Een belangrijk onderdeel van deze historische race was van Aerts Cervélo R5-fiets, waarop hij tijdens die spannende etappes reed. Onlangs is deze fiets geveild voor een
De Cervélo R5, gesigneerd door van Aert en vergezeld van een echtheidscertificaat met een handgeschreven briefje van de wielrenner zelf, onderstreept de persoonlijke band die hij met de fiets heeft.
In zijn briefje uitte van Aert zijn mooie herinneringen aan het gebruik van de R5 tijdens cruciale momenten van de Tour, waarbij hij de rol ervan benadrukte in zijn streven naar de groene trui en in het ondersteunen van de zoektocht van zijn team naar de overwinning.
De opbrengst van de veiling komt ten goede aan Bremmen, een non-profitorganisatie die zich inzet voor het versterken van kinderen en adolescenten door middel van kampen gericht op zelfredzaamheid, een gezonde levensstijl en veerkracht – waarden die resoneren met van Aerts eigen filosofie. Dit initiatief past perfect bij zijn toewijding om positiviteit en welzijn onder jongeren te bevorderen.
Terwijl wielerliefhebbers de bijdragen van van Aert aan de sport vieren, eert deze veiling niet alleen zijn prestaties, maar steunt het ook een goed doel, door de erfenis van de wielrenner zowel op als naast de fiets te versterken.
Leave a Reply